
Боксер офіційно повідомив про рішення відмовитися від усіх поясів. Це крок заради чесної конкуренції.
Він прагне відкрити шлях іншим атлетам. Спортсмен впевнений, що хлопці мають отримати шанс позмагатися.
Кар’єру Усик завершувати поки не планує. Попереду його чекає фінальний великий поєдинок. Це буде справжній last dance.
Українець висловив вдячність боксерським інституціям за співпрацю. Він з повагою ставиться до суперників.
Плани на майбутнє
Атлет закликає фанатів до очікування новин. Далі буде значно цікавіше.
“Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими сьогодні володію. Друзі, я залишаю пояси, але не йду зі спорту, тому що в мене є last dance. Далі більше. Слава Україні!”

